Земельний податок у фізичних осіб: Терміни нарахування та строки сплати

• 06.05.2024

ГУ ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.286.5 ст.286 ПКУ, нарахування плати за землю фізичним особам проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки, у тому числі право на яку фізична особа має як власник земельної частки (паю), які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ, разом із детальним розрахунком суми податку, який, зокрема, але не виключно, має містити кадастровий номер та площу земельної ділянки, розмір ставки податку та розмір пільги зі сплати податку.

Фізичними особами земельний податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення – абзац перший п. 287.5 ст. 287 ПКУ.
Податковий період, порядок обчислення орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовуються відповідно до  ст. 285 – 287 ПКУ (п. 288.7 ст. 288 ПКУ).

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа:kyivobl.ikc@tax.gov.ua