Запрошуємо відсвяткувати День Незалежності України разом!

• 16.08.2021

План заходів,

щодо святкування на території Фастівської міської територіальної громади 30-річчя незалежності України:

22 серпня

16-00 – 22-00 – Молодіжний рок-фестиваль  «Молодь 3.0» за ініціативи Молодіжної ради міста Фастова (Парк культури та відпочинку ім.Ю. Гагаріна)

23 серпня

9-30 – 9-45 – Покладання квітів до Пам’ятного меморіалу на честь загиблих Захисників України (біля Адмінбудинку рад)

10-00 – 11-00 – Урочистості з нагоди Дня Державного прапору та 30-ї річниці незалежності України:

-підняття державного прапора

-вручення паспортів молоді

-привітання молоді, якій 23-25 серпня 2021 року виповнюється 30 років

-флешмоб-парад ровесників незалежності України

11-30 – 12-30 Відкриття виставки «Красиві та незалежні»(Фастівський державний краєзнавчий музей)

12-30 – 13-00 Відкриття спортивного майданчику «Активні парки – локації здорової України» (Парк «Молодіжний»)

16-00 – 18-00 Ярмарка молодіжних ініціатив та Інтелектуальний пікнік «Україна 4.0» про перспективи розвитку країни очима молоді (Нижня частина площі  Соборної)

18-00 – 22-00 Святковий розважальний концерт «Незалежні» (Площа Соборна)

Також 23 серпня у громаді планується проведення арт-флешмобу. У центрі громади та по старостинським округам за участі творчої молоді та всіх охочих буде створено низку муралів «Україна – це ми!» .

В закладах культури старостинських округів відбудуться наступні заходи:

21 серпня

-концертна програма «З Україною в серці» (с. Мотовилівська Слобідка)

-концертна програма «Я для тебе живу, Україно!» (с.Велика Мотовилівка)

-конкурсно-розважальна програма «Я – жінка, я – українка» (с.Веприк)

22 серпня

-концертна програма «Хай буде вільна Україна, на всі віки, на всі часи» (с.Мала Снітинка)

24 серпня

-урочистості до 30-ї річниці незалежності України, концертна програма «Ти, Україно, у серці повік» (смт Борова)

-свято для дітей «Моя пісенна країна, зветься в світі – Україна» (с.Бортники)

-виставка тематичної літератури та періодики «Люблю тебе, Вітчизна мила» (с.Велика Офірна).

Отож, запрошуємо всіх жителів та гостей Фастівської міської територіальної громади відсвяткувати День Незалежності України разом!