Закликають бути уважними та обережними!

• 07.07.2022

06 липня рятувальники отримали повідомлення про знаходження у Фастові вибухонебезпечного снаряду

Здійснивши ідентифікацію, встановили, що даним вибухонебезпечним предметом виявився артилерійський снаряд діаметром 122 мм в кількості 1 шт.

З небезпечною знахідкою розібралася піротехнічна служба Мобільного рятувального центру ДСНС України

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управління звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, та у разі знаходження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».