З 1 травня 2024 року Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом можливо отримати з 2013 року та в розрізі податків

• 06.05.2024

ГУ ДПС у Київській області повідомляє про створення в приватній частині електронного кабінету платника можливості отримання з 01 травня 2024 року Витягу щодо стану розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на відміну отримання такого документу тільки за звітні періоди поточного року.

Також розроблено окремий функціонал для платників, які мають податковий борг на день подання Запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС стосовно розрахунку пені, яка буде нарахована на суму наявного податкового боргу на день звернення платника.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа:kyivobl.ikc@tax.gov.ua