Виконавчий комітет Фастівської міської ради приймає пропозиції громадськості до проєкту програми комплексного відновлення території Фастівської міської територіальної громади

• 18.04.2023

Виконавчим комітетом Фастівської міської ради прийнято рішення №162 від 17.04.2023 року «Про розроблення Програми комплексного відновлення території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області».

Відповідно до п.23 постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 №1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» протягом 10 календарних днів виконавчий комітет Фастівської міської ради приймає пропозиції громадськості до проєкту програми комплексного відновлення території Фастівської міської територіальної громади.

Пропозиції приймаються до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради: пл. Соборна, 1, м. Фастів, Фастівський район, Київська область, 08500 та на електронну адресу fastiv_arh@ukr.net.