Відзначаємо День українського козацтва та День захисника України

• 11.10.2019

14 жовтня разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці наша держава відзначає День українського козацтва та День захисника України.

До цих дат  шкільні  бібліотекарі   провели низку заходів: тематичні книжкові виставки, вікторини, огляди книжок, зустрічі з представниками ”Козацького лицарського клубу” та їх вихованцями тощо.

Бібліотекарі СЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 разом з учнями початкових класів здійснили літературну подорож “Рідна земле моя, ти козацького славного роду.”

Бібліотекар Інна Люлька провела юних мандрівників  стежками славної  історії нашого народу. Учні зупинялись на станціях:

Історична (  виникнення українського козацтва,  устрій Запорізької Січі, звичаї та побут козаків);

Поетична ( зустріч поетесою Наталією Соловйовою);

Музична ( соло на  бандурі )

Бібліотекар Лілія Савченко та вчитель початкових класів Валентина Цвібель разом з учнями  подорожували сторінками козацької доби: познайомилися з історичними героями рідного краю, взяли участь у вікторині, вивчали народні прислів’я, приказки та заповіді справжніх козаків.

В кожному  закладі освіти міста діти мали можливість відчути себе нащадками козацької слави, козацьких традицій, козацької мудрості, адже в наших жилах тече кров сміливих, відважних, вільних козаків.