Відбулися навчання з приводу протидії застосування авіамаячків та міток різного характеру

• 05.03.2022
Сьогодні у Фастові відбулися навчання з приводу протидії застосування авіамаячків та міток різного характеру.
👩👨Професійні військові провели навчання для голів ОСББ, майстрів КП “Фастівська ЖЕК”, командирів добровольчих батальйонів та комунікаційників громади.
❗Отож, мешканцям громади слід звертати увагу на появу розміток, сигнальних міток, маячків та інших позначок на дорогах чи будівлях. Їх потрібно негайно сфотографувати, повідомити про знахідку до поліції, а потім знищити: засипати, зафарбувати, розбити чи в інший спосіб зробити невидимими.
🟢Найпоширеніші мітки/маячки/сигнали:
☑️малюнки на будівлях/асфальті люмінісцентною фарбою
☑️маячки для наведення що світяться
☑️дитячі іграшки
☑️невеличкі пластикові коробочки
☑️рекламні оголошення люмінісцентною фарбою та оголошення про роботу на кольоровому папері.
👨Також, як зазначили військові, важливо звертати увагу на підозрілих осіб, які розкидають/кріплять/малюють розпізнавальні знаки для ворога.
❗Окреме прохання військових – вночі у вікнах мешканців не повинно бути будь-якого кольорового освітлення (гірлянди та ін.) -це може розцінюватися як інформаційне повідомлення для ворога.
❗Прохання до мешканців ОБОВ’ЯЗКОВО повідомляти про мітки, маячки, підозрілі предмети Нацполіцію 102, (04565)5-13-41 або інформаційно-консультаційний центр (04565) 5-26-66, 098-070-01-65
💪Разом ми сила! Разом ми переможемо!