Відбулося  засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю

• 11.08.2023

09 серпня  2023 року, в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради, за участі:  головного державного інспектора Центрального міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Вікторії Шандурської, начальника Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталії Стоцької, посадових осіб ГУ ПФУ у Київській області, виконавчого комітету Фастівської міської ради, управління соціального захисту населення  виконавчого комітету Фастівської міської ради,     відбулося  засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

На засіданні комісії, були заслухані суб’єкти господарювання , які використовують найману працю, і  у яких,  відповідно до інформації наданої ГУ ПФУ Київській області,  відбулася виплата найманим працівникам заробітної плати менше мінімальної.

За результатами розгляду, були    прийняті відповідні рішення та надані конкретні доручення.

Інф.: УСЗН виконавчого комітету

Фастівської міської ради