Відбулося вручення золотих та срібних медалей випускникам 2022 року закладів загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади.

• 28.06.2022

28 червня 36 випускників навчальних закладів Фастівської громади отримали золото та срібло за кращі здобутки у навчанні. Це талановита та працелюбна молодь, яка наполегливою працею заявили про себе, своїх учителів та рідні освітні заклади:

ЗОШ №1-3 золотих та 1 срібна медаль

Ліцей №2 -3 золотих медалі

НВК №3-2 золотих медалі

СЗОШ  №4-3 золотих та 1 срібна медаль

ЗОШ №5-1 золота медаль

НВК №7-3 золотих медалі

Ліцей №9-9 золотих медалей

НВК №10 – 1 золота медаль

Борівський ліцей – 5 золотих та 3 срібних медалі

Веприцький ЗЗСО – 1 срібна медаль

Малоснітинський ліцей – 1 срібна медаль

Із святковим та знаковим днем медалістів громади вітали народний депутат Олег Дунда, міський голова Михайло Нетяжук, директори навчальних закладів, батьки та друзі.

Михайло Нетяжук  побажав молоді не зупинятися на досягнутому, вступити до обраного ними навчального закладу, здобути омріяну професійну освіту.

Ми також вітаємо також вітаємо випускників з важливою датою,  бажаємо щасливої дороги у доросле самостійне життя, щиро сподіваючись, що отримавши вищу освіту, повернуться до рідного міста, аби доєднатися до розбудови Фастівської громади.