Управління соціального захисту населення інформує

• 06.04.2022

Особливо незахищеною верствою населення в Україні, яка потребує максимальної допомоги і підтримки під час воєнного стану, є люди з інвалідністю, оскільки в силу певних вад вони позбавлені можливості повноцінно і належним чином себе обслуговувати, здійснювати переміщення, пересування та/або евакуацію. Певні труднощі можуть виникати і під час виходу з дому за продуктами нагальної необхідності або ліками та під час здійснення пересування до укриття.

16.11.2020 в Україні зареєстровано Громадську організацію «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю» (далі за текстом – ГО «АЗПЛІУ»), код ЄДРПОУ 43928937, президентом якої є Гладкий Ян Миколайович.

Основною метою діяльності ГО «АЗПЛІУ» є допомога соціально незахищеним верствам населення і особам з інвалідністю в умовах бідності і ізоляції, збройних конфліктів і надзвичайних ситуацій.

Принагідно звертаємо Вашу увагу, що виживання вказаних вище категорій осіб наразі повною мірою залежить від своєчасності гуманітарної допомоги, в складі якої ми забезпечуємо вказаних осіб продуктами, ліками, засобами гігієни, одягом та іншими засобами, необхідними для нормального існування осіб з інвалідністю (в т.ч. спеціалізованим обладнанням, інвалідними візками, апаратурою, ліжками тощо).

Наша Громадська організація має філіали за кордоном, а також співпрацює з військовими адміністраціями різних областей України.

Ми маємо розгалужену логістику, яка адаптована під умови воєнного стану і дозволяє максимально оперативно здійснювати доставку гуманітарних вантажів.

Ваша підтримка через ГО «АЗПЛІУ» дасть можливість соціально незахищеним верствам населення, зокрема особам з інвалідністю, гідно існувати під час воєнного стану в Україні.

Зв’язатися з нами можна:- за телефоном +38(096)-929-18-26 та шляхом листування на електронну адресу: gladkiyyan80@gmail.com

Мирного неба всім нам!