У Фастові запрацював центр протидії насиллю

• 10.08.2023

Фастівська громада активно співпрацює з міжнародною спільнотою з розширення соціальних кейсів для кризових категорій населення громади.

Фастівський міський центр соціальних служб формує відповідні соціальні сервіси за запитами та потребами у громаді та продовжує роботу над запобіганням та протидією насиллю, адже в умовах війни, люди потребують особливої підтримки та опори.

Сьогодні у громаді розпочав свою роботу Денний центр соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

У заході взяли участь координаторка Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні – Анастасія Коломієць та  заступник голови КОДА Тетяна Семенова.

Приміщення центру  обладнано з урахуванням потреб та комфорту осіб, які туди звертаються. Тут є окрема кімната для тимчасового проживання, а також кімната для консультацій та психологічної допомоги.