У Фастові відбувся дводенний турнір з боксу «Кубок Перемоги», присвячений Захисникам України

• 29.05.2023

До міста з’їхалися спортсмени із 10 населених пунктів Київщини – у турнірі змагаються юнаки 2009-2010 року народження. Відкрив турнір головний суддя Юрій Ляхов

До урочистої церемонії відкриття долучилися Захисник України, спортсмен та бойових мистецтв Олександр Заплава, заступник голови Фастівської районної військової адміністрації Сергій Богатирчук, міський голова Михайло Нетяжук та інші гості.

Вже протягом багатьох років Фастів готує велику кількість майстрів спорту різних рівнів та класів. Сьогодні з юними боксерами працює тренер-викладач відділення боксу ДЮСШ Сергій Чехович та заслужений тренер України Віктор Войтенко. Варто зазначити, що багато спортсменів з Фастівської громади зараз боронять Україну, а молоді точно є на кого рівнятися та ким захоплюватися.

За результатами турніру фастівчани ж знову показали себе якнайкраще та отримали ряд перемог.

• Кращий боксер турніру – фастівчанин Давид Лола
  • Боксерська команда з Фастова отримала Кубок турніру!
  • Давиденко Олександра – учасниця турніру з Фастова, яка представляла єдину пару дівчат

Церемонії народжень переможців проводили, в тому числі, незламні бійці Азову.