У Фастові відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

• 28.06.2022
🔷Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
🔷В урочистостях взяли участь народний депутат Олег Дунда, голови Фастівської районної військової адміністрації Юрій Волков, міський голова Михайло Нетяжук, мешканці громади та гості.
🕯Урочистості розпочалися хвилиною мовчання на знак вшанування Героїв, загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
🇺🇦На площі Соборній було піднято Державний прапор України. В підтримку народу Криму, також було піднято національний прапор кримських татар як символ боротьби за територіальну цілісність, незламності та віри в Перемогу.
👉Міський голова Михайло Нетяжук привітав присутніх зі святом та побажав мирного неба над головою.
💐На завершення заходу у знак вдячності та великої шани до наших Героїв, учасники заходу покласти квіти до Пам’ятника Захисникам України.
🙏Дякуємо усім, хто сьогодні відстоює суверенітет, незалежність та неподільність України.