Система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (СОД РРО)

• 06.05.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до п.п. 14.1.278 п.14.1 ст.14 ПКУ, система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі – СОД РРО) – інформаційна система, призначена для збору, зберігання, використання даних реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (у тому числі електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків, створених РРО та ПРРО), перевірки справжності та достовірності розрахункових документів.

Користувачам-покупцям (споживачам) через Електронний кабінет, що функціонує відповідно до ст. 42 1 ПКУ, забезпечується можливість контролю справжності та достовірності розрахункових документів, що зберігаються в СОД РРО.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа:kyivobl.ikc@tax.gov.ua