«Сталий розвиток – нові можливості для бізнесу»

Запрошуємо Вас прийняти участь в семінарі «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ: Як малим та середнім підприємствам України підготуватися до cталих публічних закупівель та розширити свої ринки», який відбудеться 30 листопада 2021 року з 14:00 до 15:30.

Мета семінару – підвищення обізнаності малих та середніх підприємств (МСП) та інших зацікавлених сторін про сталі публічні закупівлі (СПЗ) в Україні, роз’яснення відповідних процедур та їх переваг; представлення нових можливостей для МСП щодо сталого розвитку; а також представлення можливості отримання безкоштовної експертної підтримки для МСП з метою підвищення їхньої готовності до участі в тендерах СПЗ з використанням додаткових критеріїв сталості.

Дата та час: 30 листопада 2021 р., 14:00-15:30
Формат: онлайн, платформа Zoom
Робочі мови: українська та англійська (синхронний переклад забезпечується)
Проєкт порядку денного додаєтьсz

Для участі у семінарі, будь ласка, заповніть реєтраційну форму https://forms.gle/WcSQudfqadezM71w7. Після реєстрації, Ви отримаєте посилання для приєднання до заходу.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 067 370 78 56 або електронною поштою v.popovych@recpc.org, контактна особа – Володимир Попович.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ