Способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи

• 08.02.2024

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платник податків самостійно, за власним вибором обирає спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи – п. 49.3 ст. 49 Податкового Кодексу:

– особисто або уповноваженою особою;

– поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

В електронній формі податкову декларацію про майновий стан і доходи  подати можна на сайті ДПС України, – в особистому електронному кабінеті платника податків.

В особистому електронному кабінеті розміщено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», у якому створена можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації на підставі даних Державного реєстру фізичних осіб – платників податку та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи»  дозволяє сформувати податкову декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у тому числі для використання права на податкову знижку.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast