Сьогодні вітання приймали працівники соціальної сфери міста

• 30.10.2020

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери — людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію: постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист усіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Вітання соціальні працівники міста приймали сьогодні.

Працівників соціальної сфери Фастова  привітав міський голова Михайло Нетяжук. Керівник міста у своєму виступі зазначив, що фактично представники їхньої професії сьогодні перебувають на передовій, адже, не зважаючи ні на що, навіть ризикуючи власним здоров’ям, йдуть до людей, які потребують допомоги. Подякувавши працівникам соціальної сфери за терпіння, він побажав усім міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії та добра.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію  грамотами виконавчого комітету Фастівської міської ради було відзначено кращих соціальних працівників нашого міста.

На завершення урочистостей учасники  свята мали змогу насолодитись чудовим співом вихованки Фастівської дитячої музичної школи Анастасії Дубчак.