Сьогодні День людей похилого віку

• 01.10.2020

1 жовтня у нашій країні відзначається День людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки людям поважного віку за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю доброту і мудрість.

Цього дня міський голова Михайло Нетяжук та заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко завітали до міського Територіального центру обслуговування одиноких громадян зі словами вдячності до соціальних працівників та бажанням здоровитися їх підопічним – одиноким людям поважного віку.

Адже соціальні робітники – 42 працівники центру, щодня виконують нелегку роботу – допомагають одиноким людям поважного віку. І не лише ділом, а й хорошим словом, іноді – порадою, а іноді – просто слухаючи довгі оповіді підопічних. Загалом у Терцентрі станом на сьогодні обслуговується 520 громадян.

Валентина Міщенко, директорка міського територіального центру