Розпочато роботу щодо створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, працівників на час збройної агресії російської федерації

• 24.06.2022
На території Фастівської громади розпочато роботу щодо створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, працівників на час збройної агресії російської федерації.
👉Керівництвом громади та військової адміністрації визначено перелік закладів освіти, що за умови виконання спеціальних заходів із приведення в стан готовності та будівництва швидкозбудовних захисних споруд можуть продовжувати навчальний процес в 2022-2023 навчальних роках. Проводиться огляд підвальних приміщень та визначається можливість використання їх у якості найпростіших укриттів.
🔷Прийнято рішення щодо будівництва швидкозбудовних захисних споруд на території ряду дошкільних навчальних закладів, які не мають споруд підземного простору на своїй території та в радіусі збору населення.
🏫 В ряді шкіл громади розпочато поточні ремонтні роботи в захисних спорудах і створення належних санітарно гігієнічних умов для перебування населення та ремонтні роботи з відновленню систем вентиляції повітря, освітлення, водопостачання, водовідведення та підключення до мережі інтернет, а також обробка поверхонь в укриттях протигрибковими засобами.