Робота над створенням у місті call-центру з питань медицини триває

• 22.07.2021

У планах створити для мешканців громади центр медінформування, звернення громадян та моніторингу якості надання адміністративних послуг.

Щоб краще зрозуміти роботу даного центру, врахувати можливі «гострі кути» та задля перейняття досвіду до Бучі учора відправилася команда від Фастівської громади. Секретар міської ради Людмила Рудяк, заступник міського голови з питань медицини Олена Давиденко, депутати міськради, представники медичної сфери міста поспілкувалися із головною лікаркою Бучанського центру первинної медико- санітарної допомоги, керівництвом Бучі.

Делегація познайомилася з роботою амбулаторій у Луб’янці та одній із п’яти – у Бучі.

Члени делегації в цілому та робочої групи з питань медицини зокрема отримали цінний досвід, який неодмінно використають у роботі над створенням call-центру.