ро погодження Програми зайнятості населення Фастівської міської територіальної громади до 2023 року

• 24.12.2020

РІШЕННЯ

Від 21.12.2020                                                                     № 595

Про погодження Програми

зайнятості населення Фастівської

міської територіальної громади

до 2023 року

З метою регулювання ринку праці та соціального захисту населення Фастівської міської територіальної громади, сприяння зайнятості населення, запобігання зростанню безробіття, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян, на виконання  статті 18 Закону України “Про зайнятість населення, керуючись                           пп. 1 п. б) ч. 1 ст. 34, п.1 ч. 2 ст. 52  Закону України   « Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради  вирішив:

1.  Погодити Програму  зайнятості населення Фастівської міської територіальної

громади до 2023 року  згідно Додатку.

1.  Доручити відділу з питань праці управління соціального захисту населення

виконавчого комітету Фастівської міської ради винести на розгляд Фастівської

міської ради питання: «Про затвердження Програми зайнятості населення

Фастівської міської територіальної громади до 2023 року».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського

голови.

Міський голова                                                                                     М.В. Нетяжук