РІШЕННЯ Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників Фастівецького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок»                          Фастівської районної ради Київської області

• 23.11.2020

Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників

Фастівецького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок»

Фастівської районної ради Київської області

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», рішення Фастівської районної ради «Про вихід зі складу засновників комунальної організації (установи,закладу)  Фастівецького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок»  Фастівської районної ради Київської області» від 19.11.2020 р. № 24-35-VII , ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Увійти Фастівській міській раді до складу засновників  Фастівецького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок»   Фастівської районної ради Київської області(08541, Київська область, Фастівський район, с. Фастівець, вул. Дружби, 1 А, код ЄДРПОУ 34260658) та прийняти права засновника.

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності Фастівської міської ради

Фастівецький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок»   Фастівської районної ради Київської області та закріплене за ним майно, права та зобов’язання відповідно до вимог чинного законодавства.

1. Змінити повне найменування юридичної особи Фастівецький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок» Фастівської районної ради Київської області    на Фастівецький заклад дошкільної освіти  «Барвінок»   Фастівської міської ради Київської області (скорочене найменування юридичної особи: Фастівецький  ЗДО «Барвінок») та затвердити нову редакцію статуту (додається).
  2. Керівнику Фастівецького закладу дошкільної освіти «Барвінок» Фастівської міської ради Київської області провести державну реєстрацію змін установчих документів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

Статут_Фастiвецького_ЗДО