Разом ми все відновимо і збудуємо ще краще!

• 29.06.2022
🔷В результаті ракетного удару по м.Фастів 28 квітня 2022 року, суттєвих руйнувань отримала квартира осіб з числа дітей- сиріт, що самі є внутрішньо переміщеними особами з Донецької області, м.Торез. Дане житло було придбано за кошти державної субвенції і лише нещодавно набуло затишного наповнення.
🟢Вибухи рашистських ракет зруйнували надії двох братів-сиріт на домашній добробут, та наявність поряд справжніх добродіїв повернула надію нашим парубкам.
🔷Благодійники замінили зруйновані вхідні двері, майстри з ремонту газових котлів відремонтували зірвані вибуховою хвилею частини газового устаткування, а координаторка проекту «СОС.Діти. Програма екстреної допомоги» Олена Кріпак посприяла виділенню у рамках проекту СОС. Діти, необхідної суми та на металопластикові вікна та балконні двері, які зруйновано по всій квартирі, а місцевий ФОП Андрій Нерубенко зголосився на їх безоплатне встановлення.
👉Інформаційно: з початку російського вторгнення – на благодійному фронті у Фастівській міській територіальній громаді працює команда Міжнародного благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» Україна з проектами підтримки вимушеним переселенцям та місцевими сім’ями із дітьми у складних життєвих обставинах.
Разом ми все відновимо і збудуємо ще краще!