Проведено моніторингові дослідження води в річці Унава у межах рекреаційних зон №1 та №2, а  також ставку Малої Снітинки

• 12.07.2022

Дослідження на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники  проведено Фастівською районною філією Київського центру лабораторних досліджень (Фастівська районна філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ»).

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що вода ставка с. Мала Снітинка  за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам стандарту для рекреаційних потреб та може використовуватись для купання.

Разом з тим, вода  р. Унава в межах обох рекреаційних зон за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками не відповідає вимогам стандарту для рекреаційного використання, а тому не може бути рекомендована для купання. Відповідні інформаційні таблички на пляжах вже встановлені.

За інформацією Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ»