Проекти рішень засідання виконавчого комітету, запланованого на 21.10.2022 р.

• 17.10.2022

Про погодження Програми фінансової підтримки приміських залізничних перевезень на 2023 рік

Про укладання тимчасового договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №63 «Фастів – Бортники»

Про оголошення конкурсу №38 на право пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

Про початок опалювального сезону 2022/2023 року

Про затвердження персонального складу комісії з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг,розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади

Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Фастівської міської ради  за 9 місяців 2022 р.

Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам №31 від 27.09.2022 року «Про стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) З гр. Салієнка І.Л.»