Проекти рішень найближчого засідання виконавчого комітету

• 21.10.2022

Про демонтаж тимчасової споруди по вул. Героїв Чорнобиля, біля буд. №12 в м. Фастів Київської області

Про демонтаж тимчасової споруди по вул. Героїв Чорнобиля, біля буд. №15 в м. Фастів Київської області

Про демонтаж тимчасової споруди по вул. Соборна, біля об’єкту торгівлі за №40-а в м. Фастів Київської області

Про демонтаж тимчасової споруди по вул. Соборна, біля буд.№67 в м. Фастів Київської області

Про знесення зелених насаджень на території міста Фастів

Про  схвалення проекту програми «Дитяче харчування на 2023-2024 роки»

Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам №38 від 10.11.2022 року «Про стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) з ФО-П Чижика С.В. та ФО-П Чижика О.С.»

Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам №32 від 10.11.2022 року «Про стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) з гр. Скребця А.К.»

Про  надання дозволу на списання   малоцінних  необоротних матеріальних  активів,  які  перебувають  на  балансі  Комунального некомерційного підприємства   Фастівської  міської  ради “Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”

Про схвалення проекту Програми розвитку системи освіти Фастівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

Про затвердження списку з розподілом квартир за пільговою категорією сім’ї  з дітьми, вагітні жінки відповідно до Єдиного реєстру сімей на отримання житла за Програмою «Нова оселя»