Проекти рішень двадцять п’ятої позачергової сесії міської ради VIII скликання

• 03.08.2022

1.Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року №13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік». № 1 – пропозиції

2.Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради в оперативне управління та на баланс закладів управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

3.Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 14.07.2022 №10-ХХІV-VІІІ «Про внесення змін до договору оренди №42 від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».

4.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу, що знаходиться у власності Київської обласної ради.

5.Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в оперативне управління Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

6.Земельні питання (№ 6 уточнений)

7.Різне.