Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 14.07.2022 №10-ХХІV-VІII «Про внесення змін до договору оренди №42 від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»

• 03.08.2022

Проєкт

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 14.07.2022

№10-ХХІVVІII «Про внесення змін до договору оренди №42

Враховуючи лист Комунального підприємства «Фастівтепломережа»
від 05.07.2022 №10-07/156 щодо внесення змін до рішення Фастівської міської ради «Про внесення змін до договору оренди №42 від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»», керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п.1 рішення Фастівської міської ради Київської області від 14.07.2022 №10-ХХІV-VІII «Про внесення змін до договору оренди №42
    від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»», та викласти в наступній редакції:

«Внести зміни до договору оренди №42 від 24.01.2020 року, за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного між Фастівською міською радою Київської області та Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа», та викласти пункт 1.1. розділу 1 «Предмет Договору» в наступній редакції:

«Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне майно: частину будівлі котельні №18, площею 259,5м², (надалі – Майно), що знаходиться за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, яка обліковується на балансі виконавчого комітету Фастівської міської ради. Майно передається в оренду з метою забезпечення теплопостачання».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                           Михайло НЕТЯЖУК