• 30.06.2022

У Фастівській МТГ стартував Проект «Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їхніх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей у Києві і Київській області», що реалізується БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні .

В рамках даного проекту розпочав функціонувати Консультативний пункт , метою якого є зниження негативних наслідків для дітей\батьків від пережитих травмуючих подій, спричинених військовими діями, шляхом надання соціально-психологічної допомоги.

• Спеціалісти Консультативного пункту забезпечують швидке реагування на випадки порушення прав дітей, можливі загрози чи ризики для дітей і сімей, включаючи випадки будь-якого виду насильства та надання комплексу послуг відповідно до запиту та потреб; надають  соціально-психологічну допомогу постраждалим дітям, які потребують термінової допомоги, зокрема постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Консультативний пункт  знаходиться за адресою: м. Фастів, вул. І.Ступака ,б.11, каб.20 та каб.21. Прийом ведуть досвідчені фахівці психологи.

Т.093 641 22 90