Про звіт щодо виконання міської комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойовихдій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки

• 21.12.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Про звіт щодо виконання  міської

комплексної Програми соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил,

учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих

на 2019-2020 роки

Відповідно  Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей загиблих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих під час Революції гідності та Антитерористичної операції/ООС , з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих, керуючись ст. 25Закону України «Про місцеве самоврядування»

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання міської комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операціїоб’єднаних сил,  учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки,  взяти до відома (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
М.В.Нетяжук

до рішенням Фастівської міської ради №________від____ 2020 року

Звіт про виконання Фастівської міської Комплексної програми

соціальної підтримки сімейзагиблих учасників антитерористичної операції,

операції об’єднаних сил,учасниківбойовихдій

та вшанування пам’яті загиблих

на 2019-2020 роки

На виконання Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей загиблих учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій і поранених учасників АТО, ветеранів війни та вшанування пам’яті загиблих під час Революції гідності та Антитерористичної операції , період проведення якої відповідно ст.1 Закону № 1669-VІІ закріплено, що : «Період проведення  антитерористичної операції визначається датою набрання чинності Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року № 405/2014» , було розроблено міську комплексну Програму соціальної підтримки сімейзагиблих учасників антитерористичної операції,операції об’єднаних сил,   учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки.

Метою  Програми було визначено – підвищення рівня соціального захисту учасників АТО/ООС, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО/ООС, Героя Небесної Сотні,  підтримання їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО/ООС та членів їх родин, зокрема охоплення додатковими заходами соціального захисту, медичного обслуговування, соціальною адаптацією для  створення у суспільстві атмосфери співчуття, підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО, військовослужбовців ООС.

Виконання завдань Програми передбачалось шляхом:

• Забезпечення надання соціальних гарантій передбачених чинним законодавством, на місцевому рівні ;
  • Надання додаткових пільг для підвищення рівня соціального захисту сімей учасників АТО/ООС;
  • Підтримка морально- психологічного стану членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, Небесної сотні;
  • Сприяння національно –патріотичному вихованню молоді та вшанування пам’яті загиблих героїв – фастівчан;
  • Забезпечення потреб учасників АТО/ООС у професійній орієнтації та адаптації;
  • Надання адресної фінансової допомоги учасникам АТО/ООС та підтримка сімей загиблих, під час військової служби, Революції гідності.

Реалізація Програмних завдань здійснювалась за рахунок коштів міського бюджету, а також з залученням коштів інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством

у частині поліпшення фінансово-матеріального стану зазначених категорій осіб, надання допомог та пільг учасникам АТО та членам їх сімей, сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО та Революції гідності,що передувала антитерористичній операції.

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

1. Ініціатор розробки програми Виконавчий комітет Фастівської міської ради
2. Розробник програми

Фастівський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
3. Співрозробники програми

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фінансово – господарський відділ виконавчого комітету Фастівської міської ради.
4. Відповідальний виконавець програми Фастівський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Управління соціального захисту , Управління культури, молоді  і туризму, Управління освіти, структурні підрозділи виконавчого комітету Фастівської міської ради.
5. Термін реалізації програми 2019 – 2020 роки
6. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми Міський бюджет, обласний бюджет
7. Загальний обсяг фінансових ресурсів для реалізації програми, усього, у тому числі: У межах фінансування

7.1. коштів міського бюджету

7.2. коштів інших джерел

1 434 054,88  грн.

ЗВІТ Пр.АТО табл. 19-20р.