Про зміну найменування Комунального закладу «Центр інноваційних освітніх технологій» Фастівської міської ради Київської області та затвердження Статуту

• 03.09.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 15-LХХІХ-VІІ

від 27.08.2020 року

Про зміну найменування Комунального закладу «Центр інноваційних освітніх технологій» Фастівської міської ради Київської області та затвердження  Статуту

З метою сприяння професійному розвитку   педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсного та навчально-реабілітаційного центрів, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкіль­ну освіту», Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 672, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Змінити найменування Комунального закладу «Центр інноваційних освітніх технологій» Фастівської міської ради Київської області на  Комунальний заклад Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області.
  2. Затвердити Статут Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області (додаток 1).
  3. Визначити уповноваженим органом управління Комунальним закладом Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області – управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  4. Затвердити граничну чисельність працівників Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області у кількості 13 штатних одиниць (додаток 2).
  5. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради затвердити структуру та штатний розпис Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області в межах затвердженої граничної чисельності працівників КЗ ФМР «Центр ПРПП», відповідно до чинного законодавства.
  1. Доручити директору Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області провести державну реєстрацію Статуту та вчинити необхідні дії, передбачені чинним законодавством.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради та управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради щорічно передбачати видатки по галузі «Освіта» на утримання Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім`ї та молоді та заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук

№ 15 – додаток 1

№ 15 – додаток 2