• 23.11.2020

Фастівська міська рада

РІШЕННЯ

«Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., для   формування оптимальної структури виконавчих органів місцевої ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів ,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру та загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 188,75 штатних одиниць (додається).
  2. Створити Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів, в кількості 7 штатних  одиниць, а саме:

– начальник управління(1 штатна одиниця);

– староста (4 штатні  одиниці);

– головний спеціаліст-бухгалтер (1 штатна одиниця);

– головний спеціаліст (1 штатна одиниця).

1. Створити Управління розвитку територій і благоустрою  Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів, в кількості 8 штатних  одиниць, а саме:

– начальник управління(1 штатна одиниця);

– староста (5 штатних одиниць);

– головний спеціаліст-бухгалтер (1штатна  одиниця);

– головний спеціаліст (1штатна одиниця).

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. Міському голові  затвердити  штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів у відповідності  до прийнятого рішення.
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський  голова                                                           М.В.Нетяжук

структура 2020 громада