Про затвердження структури та штатної чисельності працівників Комунального закладу Фастівської міської ради “Борівський центр культури та дозвілля”

• 21.12.2020

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження структури  та штатної чисельності працівників

Комунального закладу Фастівської міської ради

Борівський центр культури та дозвілля

Враховуючи рішення Фастівської міської ради від _____________ № ____“Про створення  Комунального закладу Фастівської міської ради “Борівський центр культури  та дозвілля”, з метою впорядкування штатної чисельності працівників та необхідністю належної організації роботи закладу, відповідно до наказу Міністерства культури України від 20.09.2011 №767/0/16-11 “Про затвердження примірних штатних нормативів клубних закладів, центрів народної творчості, парків культури та відпочинку  та інших культурно-освітніх центрів і установ державної та комунальної форми власності  сфери культури”, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру та штатну чисельність працівників Комунального закладу Фастівської міської ради “Борівський центр культури та дозвілля” загальною кількістю  14,25 шатних одиниць  відповідно до додатку.
  2. Доручити управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити розрахунки щодо фінансування з 01.01.2021 року 14,25 штатних одиниць та оформити відповідну документацію згідно з чинним законодавством України.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити кошти з міського бюджету на фінансування з 01.01.2021 року 14,25 штатних одиниць.
  4. Доручити постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступнику міського голови з гуманітарних питань здійснити контроль за виконанням цього рішення.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

до рішення міської ради

від «___» ____________ р. № ____

СТРУКТУРА ТА ШТАТНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ