Про затвердження складу робочої групи Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,  Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів

• 30.06.2023

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   23.06.2023                                                                                   № 152-од

Про затвердження складу робочої

групи Управління регіонального розвитку

У зв`язку з кадровими змінами в апараті Фастівської міської ради та її виконавчих органів та з метою забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів, відповідно до їх звернень, зважаючи на скрутне матеріальне становище, надзвичайний стан, керуючись рішеннямивиконавчого комітету Фастівської міської ради №38-IV-VІІI від 23.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки»,від 15.01.2021 № 10 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Для розгляду звернень з питань надання матеріальної допомоги, дотримання принципів прозорості, справедливості, обліку та підготовки пропозицій для прийняття остаточного рішеннязатвердити склад робочоїгрупи Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів в складі (Додаток).

2.Робочій групі керуватися Порядком використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади.

1. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження№20-од від 20.01.2021р. «Про затвердження складу робочої групи Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів».
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження  виконавчого

комітету Фастівської міської ради

№ _____  від _________2023р.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Управління регіонального розвитку та житлово-комунального господарстваБорівського, Оленівського, Мотовилівського,  Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомогимешканцям відповідних округів

БЕЛЬКО Світлана

–   голова робочої групи,