Про  затвердження  рішення  комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за  пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових  дій,   терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією  російської  федерації  проти  України №1 від 30 червня 2023

• 06.07.2023

_______________      м.Фастів                                   № _________

Про  затвердження  рішення  комісії з розгляду

питань щодо надання компенсації за  пошкоджені

об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових  дій,

терористичних актів, диверсій, спричинених збройною

агресією  російської  федерації  проти  України

№1 від 30 червня 2023

Розглянувши прийняте комісією з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України рішення         № 1 від 30 червня 2023 Про надання компенсації на відновлення об’єкту гр. Костюшко Вячеслава Володимировича, за заявою ЗВ-13.06.2023-18749, керуючись постановою Кабінету Міністрів України  від 21.04.2023 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”,  відповідно до  ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних                  актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України   № 1       від 30 червня  2023 Про надання компенсації на відновлення об’єкту гр. Костюшко Вячеслава Володимировича, за заявою № ЗВ-13.06.2023-18749.
  2. Копію даного рішення внести до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів з дня його прийняття, у відповідності до п.12 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

002 – Рішення Про затвердження рішення комісії

Міський голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК