• 30.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

25.08.2023                                        м. Фастів                               № 432-ХLV-VІІІ

та Фастівською міською радою (як одержувачем) для фінансування проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади»

З метою фінансування заходів для реконструкції та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади шляхом закупівлі спеціалізованої комунальної техніки, основними критеріями якої є ефективне використання палива, сучасні вимоги до викидів, а також вирішення ряду питань екологічного напрямку та благоустрою, відповідно до статті 19 Конституції України, Рамкової угоди між Урядом України та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією, підписаної 17 вересня 2009 року, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією» від 21 вересня 2010 року № 2533-VI, враховуючи рішення міської ради № 4-LXXX-VII від 21 вересня 2020 року «Про затвердження договору про грант», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити (ратифікувати) договори про внесення змін до Договору про грант NIP 2/19 від 27 грудня 2019 року між Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (далі – НЕФКО чи Провідна Фінансова Установа) та Фастівською міською радою (як одержувачем) для реалізації проекту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади»:

1.1 Договір про внесеня змін №1 до Договору про грант NIP 2/19 від 23 листопада 2020 року, з двома Листами-Угодами щодо термінів доступності гранту (додаток 1);

1.2  Договір про внесеня змін №2 до Договору про грант NIP 2/19 від 10 січня 2023 року, відповідно до якого змінено цільове призначення грантового фінансування та збільшено його обсяг з 400 000 євро до 960 000 євро (додаток 2);

1.3 Договір про внесеня змін  №3 до Договору про грант NIP 2/19 від 17 травня 2023 року, згідно якого змінено назву проєкту з «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» на «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» (додаток 3), на наступних умовах:

1.3.1 Мета гранту: фінансування впровадження заходів для реконструкції та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади.

1.3.2 Обсяг та валюта гранту: 960 000 євро.

1.3.3 Грант надається в євро та буде сплачуватися НЕФКО безпосередньо підряднику.

1. Уповноважити міського голову вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини (включаючи підписання Змін до Договору про грант на умовах НЕФКО), а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                                    Михайло НЕТЯЖУК