Про затвердження Програми з енергозбереження, енергоефективності та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

• 18.12.2020

Про затвердження Програми з енергозбереження, енергоефективності
та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів
Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

З метою вжиття подальших заходів з енергозбереження та енергоефективності, розвитку альтернативних джерел енергії, раціонального та економного використання паливно-енергетичних ресурсів на території Фастівської міської територіальної громади; відповідно до Законів України «Про енергозбереження», «Про альтернативні джерела енергії», «Про альтернативні види палива»; враховуючи рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №561 від 04.12.2020 «Про погодження проекту Програми з енергозбереження, енергоефективності та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»; керуючись ст. 25, п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з енергозбереження, енергоефективності та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі – Програма, додається).
  2. Відповідальним виконавцям за реалізацію запланованих заходів Програми забезпечити їх виконання відповідно до своїх повноважень та надавати звіт про результати Програми щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради:
    • здійснювати координацію дій між відповідальними виконавцями за реалізацію Програми та контроль за її виконанням;
    • за вимогою надавати узагальнену інформацію про хід і результати виконання Програми департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації та міському голові.
  4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради при формуванні проектів бюджету Фастівської міської територіальної громади щорічно передбачати кошти на фінансування заходів Програми в межах бюджетних асигнувань.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування, заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Програма ЕЕ Фастівської МТГ_2021-2023