Про затвердження Порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами та їх об’єднаннями, розташованими на території Фастівської міської територіальної громади

• 20.10.2022

Р І Ш Е Н Н Я

Від 13.10.2022                                м. Фастів                        № 15-ХХVІІІ-VІІІ

У відповідності до пункту 35 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, розділу ІІІ Податкового Кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 12.01.2021 року № 4 «Про затвердження форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів та державну частку», керуючись пунктом 29 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок і нормативи відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами та їх об’єднаннями, розташованими на території Фастівської міської територіальної громади (додаток).
  2. Керівникам комунальних підприємств та їх об’єднань Фастівської міської територіальної громади, забезпечити надходження відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до бюджету громади згідно із затвердженим цим рішенням Порядком і нормативами відрахування.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради прийняте рішення довести до відома Головного управління Державної податкової служби у Київській області.
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення на сайті Фастівської міської ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та фінансів та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

№ 15-ХХVІІІ-VІІІ

від 13.10.2022 року

ПОРЯДОК  І  НОРМАТИВИ

1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними підприємствами та їх об’єднаннями до бюджету громади за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі 15 відсотків.
  2. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними підприємствами та їх об’єднаннями до бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
  3. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до бюджету громади, визначається комунальними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною податковою службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається комунальними підприємствами та їх об’єднаннями до контролюючих органів у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

1. Сплачена відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду бюджету громади, відкритий в органах Державної казначейської служби.

Секретар міської ради                                                         Людмила  РУДЯК