Про затвердження Положення про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади»

• 21.12.2020

проєкт

Про  затвердження  Положення  про умови та порядок

занесення  громадян до  Книги  видатних осіб

Фастівської  міської  територіальної  громади

«Золотий  фонд  Фастівської  міської  територіальної  громади»

У  зв’язку  зі  створенням Фастівської  міської  територіальної  громади, з метою відзначення особистого внеску та заслуг громадян у розвиток культури , освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку, торговельного обслуговування, забезпечення законності і правопорядку, суспільного і державного будівництва та соціально-економічного розвитку Фастівської  міської  територіальної  громади ,керуючись п. 2 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про умови та порядок  занесення  громадян до  Книги  видатних осіб Фастівської  міської  територіальної  громади «Золотий  фонд  Фастівської  міської  територіальної  громади»  (Додається).

2.Доручити комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова»  розглядати кандидатури, подані за клопотанням органів самоорганізації населення міста, старостинських округів Фастівської міської ради,  громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, громадських організацій, політичних  та релігійних організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності), загальних зборів громадян   Фастівської міської територіальної громади до Книги «Золотий  фонд  Фастівської  міської  територіальної  громади» для подальшого розгляду даних питань Фастівською міською радою.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  секретаря міської ради.

Міський  голова                                                         М.В.Нетяжук

до рішення  міської ради

про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб

Фастівської  міської  територіальної  громади

«Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади»

1. Занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» (далі – Книга «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади») є однією з вищих форм відзначення громадян за їх значні заслуги перед Фастівською міською територіальною громадою.

1. До Книги видатних громадян Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» за рішенням Фастівської міської ради заносяться громадяни, які працюють (працювали), проживають (проживали) на території Фастівської міської територіальної громади.

1. Право бути занесеними до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» мають:

– Герої України;

– громадяни, нагороджені  орденами та медалями України, або  відзнаками Президента України;

– громадяни, яким присвоєно Указом Президента України почесне звання “Заслужений працівник (відповідної галузі, професії) України;

– громадяни, які мають звання “Почесний громадянин міста Фастова”;

– громадяни, яким присуджена одна з Державних премій України;

– історичні постаті Фастівської міської територіальної громади , життя та діяльність яких вплинули на розвиток громади;

– матері,  нагороджені орденом «Мати-героїня»;

– громадяни, за їх значні особисті досягнення в галузях економіки, сільського господарства, науки, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, забезпечення законності і правопорядку, громадського і державного будівництва, митці;

– жителі інших міст України, іноземці на знак поваги до їх особистого внеску в соціально-економічний розвиток Фастівської міської територіальної громади, громадсько-політичну та культурно-просвітницьку діяльність.

1. Занесення до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» відбувається за клопотанням міської ради, органів самоорганізації населення міста, старостинських округів Фастівської міської ради, громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, громадських організацій, політичних та релігійних організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності), загальних зборів громадян Фастівської міської територіальної громади.
  2. Попередньо подання для занесення до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади » розглядаються на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та комісії з попереднього розгляду питання про присвоєння звання «Почесний громадяни міста Фастова», яка утворюється рішенням міської ради.

1. Рішення ради та комісії приймається відкритим голосуванням, простою більшістю голосів та має рекомендаційний характер для прийняття рішення Фастівською міською радою.

1. Відомості про громадян, занесених до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» повинні  містити наступні дані :

– фото,

– стислі анкетні дані та відомості про трудову і громадську   діяльність;

– копію  рішення Фастівської міської ради.

1. Книга видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» виготовляється   та знаходиться на збереженні у Фастівському краєзнавчому музеї.

1. 9. Членство у ” Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади ” пільг не передбачає.

Міський  голова                                                               М.В.Нетяжук