Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства у Фастівській міській територіальній громаді на 2023 рік

• 28.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.03.2023                                      м.  Фастів                                                      № 71-од

Про затвердження плану заходів

щодо реалізації Національної стратегії

сприяння розвитку громадянського

суспільства у Фастівській міській

територіальній громаді на 2023 рік

На виконання п.1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.02.2023р. №160-р «Про затвердження плану заходів до 2024 року щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки», з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства у Фастівській міській територіальній громаді на 2023 рік (далі – план заходів) (додаток).
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити виконання зазначеного плану заходів, та інформувати щоквартально до 10 числа наступного місяця сектор демократичних ініціатив виконавчого комітету Фастівської міської ради про виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевську Л.О.

Стратегія розвитку гром сусп

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК