• 16.06.2023

Р І Ш Е Н Н Я

12.06.2023р                                      м. Фастів                                                      № 272

З метою удосконалення субланки Фастівської міської територіальної громади Фастівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у 2023 році, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Фастівської міської територіальної громади до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, відповідно до статті 130 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 626 «Про затвердження Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи цивільного захисту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 370-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2023 рік», пункту 16 Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, затвердженого розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 03 квітня 2023 року №235, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 03 травня 2023 року № 332 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2023 рік», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Затвердити План основних заходів цивільного захисту субланки Фастівської міської територіальної громади Фастівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2023 рік, що додається.

1. Керівникам міських територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту субланки Фастівської міської територіальної громади Фастівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області:

–  інформувати про хід виконання заходів визначених Планом основних заходів цивільного захисту за 2023 рік до 5 липня 2023 року та 15 січня 2024 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

План ОЗ на 2023р.

Міський голова                                                                                Михайло НЕТЯЖУК