Про затвердження нової редакції  Положення про відділ ведення Єдиного  демографічного реєстру населення Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 14.06.2021

РІШЕННЯ

З метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства керівних документів відділу ведення Єдиного демографічного реєстру населення та  діючи у відповідності до Закону України від 20 листопада 2012 року № 5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», Закону України від 11 грудня 2003 року N 1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», згідно рішення Фастівської міської ради   № 28-LХХVIІ-VІІ від 02.06.2020 року «Про  внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року № 1-ХХІІ-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» керуючись  ст.25 ч. 4, ст. 54  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А

1. Затвердити нову редакцію Положення про відділ ведення Єдиного демографічного реєстру населення Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради (додаток 1).
  2. Попередню редакцію Положення,   затверджену     рішенням    Фастівської міської ради  № 30-ХLIХ-VІ від  07.02.2019 року «Про  затвердження нової редакції  Положення  про  відділ ведення Єдиного  демографічного реєстру населення» вважати  такою, що  втратила  чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                        Нетяжук М.В.