Про затвердження ліміту вилучення при мобілізації автотракторної, дорожньо-будівельної та інших видів техніки з підприємств, організацій та установ м. Фастів Київської області

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від “_21__” __12______ 2020_ року                                                №__590___

Про затвердження ліміту вилучення

при мобілізації автотракторної,

дорожньо-будівельної та інших видів

техніки з підприємств, організацій

та установ м. Фастів Київської області

Відповідно до ст.18 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, ст.11 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 року № 1921 “Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок”, Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.1998 року № 1613-056  “Про затвердження лімітів та відсоткових норм вилучення техніки у підприємств, установ та організацій для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань під час мобілізації”, керуючись ст.36 п.3 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити поданий розрахунок розподілу ліміту вилучення техніки із національної економіки України при мобілізації по підприємствах, організаціях та установах м. Фастів (Додаток, обл. №33, ДСК, літер М, в двох примирниках на 3 арк. кожен).
  2. Військовому комісару Фастівського ОМТЦК та СП затверджений розрахунок розподілу ліміту вилучення техніки при мобілізації довести до керівників відповідних автогосподарств.
  3. Примірники розрахунку розподілу ліміту вилучення техніки із національної економіки України при мобілізації по підприємствах, організаціях та установах м. Фастів зберігати:

3.1. Прим. №1 – у РСО виконавчого комітету Фастівської міської ради;

3.2. Прим. №2 – у Фастівському ОМТЦК та СП.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук