Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2024 рік

• 29.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__27.11.2023___                                    м. Фастів                                                  № __511_____

З метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи та розвитку Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.12.2021р.  № 614,  керуючись  пп.4 п. «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2024рік (додається).
  1. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на  директора КНП ФМР «ФМЦПМСД».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                           Михайло  НЕТЯЖУК