Про затвердження фінансового плану Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на 2024 рік

• 29.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

_ 27.11.2023_______                                         м. Фастів                                       ___530______

З метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи та розвитку Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.12.2021р.  № 614,  керуючись  пп.4 п. «а» статті 27  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на 2024 рік (додається).
  1. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на генерального директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                           Михайло  НЕТЯЖУК