Про затвердження аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу містобудівної документації села Мала Снітинка Фастівського району Київської області

• 21.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

від 16.08.2023 р.                   м. Фастів                                   №  359

Про затвердження аналітичного звіту

за результатами містобудівного

моніторингу містобудівної документації

села Мала Снітинка Фастівського

району Київської області

З метою забезпечення вимог Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170,  Постанови Кабінету Міністрів України № 926 від 01 вересня 2021 року «Про затвердження порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», беручи до уваги необхідність розроблення внесення змін до генерального плану села Мала Снітинка Фастівського району Київської області шляхом розроблення плану зонування території, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити Аналітичний звіт за результатами містобудівногомоніторингу містобудівної документації села Мала Снітинка Фастівського району Київської області згідно додатку.
  2. Відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Фастівської міської ради врахувати положення Аналітичного звіту під час подальшої розробки містобудівної документації.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                           Михайло НЕТЯЖУК

Аналітичний звіт Мала Снітинка рішення