Про заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Фастівській міській територіальній громаді у 2024 році

• 07.05.2024

м. Фастів

03.05.2024                                                                                                                                № 101-од

Про заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

у Фастівській міській територіальній громаді

у 2024 році

З метою вшанування увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, на виконання Закону Україну від 29.05.2023        № 3107-IХ  «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 №574-XLV-VIIІ, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити план заходів з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні 1939-1945 років у Фастівській міській територіальній громаді у 2024 році  (додаток 1).

1. 2.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський  голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№                        від

План заходів з нагоди

Назва заходу Дата та час проведення Відповідальні
1. Організувати та провести  покладання квітів до меморіального комплексу загиблих воїнів-визволителів міста Фастова у часи Другої світової війни (парк «Європейський») та до Пам’ятного монумента Захисникам України (пл. Перемоги).

Нетяжук М.В.

Тхоржевська Л.О.

Поліщук І.С.

2. Підготувати розпорядження міського голови про нагородження ветеранів Другої світової війни. до 08.05.24 Андросенко Н.А.
3. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради інформації про  День пам’яті та перемоги. до 08.05.2024 Авксентюк Т. В.
4. Провести роботи  по  благоустрою  територій біля пам’ятників та місць  похованнь  загиблих  захисників України. до 08.05.2024 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

5. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни і молебні за мир в Україні та світі та захисників України під час богослужінь у храмах. до 08.05.2024 Поліщук І.С.
6. Організувати та провести тематичні заходи в закладах культури та освіти Фастівської міської територіальної громади. до 08.05.2024 Єриш Н.Л.

Поліщук І.С.

7. Витрати, пов’язані із організацією заходів,  виплатами матеріального заохочення для вручення ветеранам, оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду бюджету. травень-червень, 2024 Міхєєва О. О.
8. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082. травень-червень, 2024 Поліщук І.С.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                       Леся ТХОРЖЕВСЬКА