Про взяття  на квартирний облік  та включення в позачергові списки  на одержання житла дитини-сироти

• 22.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

16.08.2023р.                       м.Фастів                                                   №329

Про взяття  на квартирний облік

та включення в позачергові списки

на одержання житла дитини-сироти

***

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, листа Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради 01-09/219 від 11.03.2023р., відповідно до ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу Української РСР, ст.33 Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пп.3 п.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік та включити до позачергових списків на одержання житла одноосібно – ***, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н.,  дитину-сироту, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.  Нерухомого майна у власності немає, житлом не забезпечений.
  2. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК