Про взяття  на квартирний облік  та включення в позачергові списки  на одержання житла дитини  позбавлену батьківського піклування

• 22.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

16.08.2023р.                       м.Фастів                                                   №330

Про взяття  на квартирний облік

та включення в позачергові списки

на одержання житла дитини

позбавлену батьківського піклування

***

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, звернення Шахматова Д. О., відповідно до ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу Української РСР, ст.33 Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пп.3 п.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік та включити до позачергових списків на одержання житла, одноосібно – ***, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.  Нерухомого майна у власності немає, житлом не забезпечений.
  2. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК