Про визначення відповідальних осіб за здійснення звітування для Моніторингу реалізації проєктів в рамках Програми  з відновлення України

• 18.09.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від       12.09.2023                        м. Фастів                                                 № 219-од

З метою ефективного використання бюджетних коштів, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», у зв’язку із запровадженням Мінінфраструктури системного моніторингу реалізації проєктів (далі – Моніторинг) для оперативного виявлення ризиків в ході реалізації проєктів в рамках Програми з відновлення України, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити відповідальних осіб за здійснення звітування для Моніторингу реалізації проєктів в рамках Програми з відновлення України, а саме:

– Горовенко М.В., головного спеціаліста відділу з питань охорони здоров’я по проєкту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17 (Льва Толстого, 17) в м. Фастів Київської області,

– Глущенко І.П. головного спеціаліста, енергоменеджера відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології по проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Швидку Ж.П. та заступника міського голови з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

В.о. міського голови                                                                Олена ЗИКОВА